‘NO WAY!’ was mijn eerste gedachte toen Claudia van Fab040 mij vroeg of ik mee wilde werken aan een vlog over trends en waar deze te kopen in Eindhoven. Nou spreekt het onderwerp me zeker wel aan, maar ik in een vlog? Ik, op bewegend beeld, mét geluid??? Dat zag ik nog niet echt voor me. Mezelf zien bewegen en horen praten, ik heb het altijd verschrikkelijk gevonden en vooral vermeden. Zodra ik ook maar iemand met een camera zag ging ik daar met een hele grote boog omheen. Vloggen is niet direct wat ik ambieer. Ik reageerde dan ook matig enthousiast op de vraag van Claudia. ‘Kunnen we niet met een blog beginnen?’ was mijn vraag. Maar eenmaal thuis, en met Ralph besproken, kwam ik toch tot de conclusie dat ik zo’n kans niet kon laten liggen.
Claudia en ik volgen elkaar via Instagram en Facebook. Haar platform Fab040 richt zich op de expads van Eindhoven en de Eindhovenaren. Ik, als Eindhoven-lover, vind het erg leuk om te zien wat ze post, blogt en vlogt. Claudia is op haar beurt weer erg enthousiast over mijn shoppingproducties en Instagram-feed. De inhoud van mijn Insta-posts vallen bij Claudia in de smaak, vandaar de vraag om samen een vlog op te nemen met de herfsttrends van 2017.
Comfortzone
Ik vond het echt rete-spannend om me zo enorm buiten mijn comfortzone te begeven. Het begon dan ook allemaal een beetje stuntelig. Het maakte me even heel onzeker. ‘Zeg ik geen stomme dingen?’, ‘Is het wel leuk wat ik aan heb?’, ‘Is het inhoudelijk wel interessant wat ik vertel?’, mijn onzekerheid kreeg me toch een boost van jawelste. Ineens dacht ik overal over na en maakte ik keuzes waarvan ik achteraf denkt: WHY???
Maar gelukkig was ik snel aan de camera gewend en is met editen de eerste stunteligheid weggepoetst. Claudia heeft de vlog echt super goed in elkaar gezet. En ik kan niet anders zeggen dan dat ik blij ben met het eindresultaat én met deze gigantische stap buiten mijn comfortzone. Dit smaakt naar meer!
Superdikkedankjewel Claudia!
Check hier het resultaat:
Reageren